szybki kredyt dla firm online

Co jest potrzebne, by otrzymać szybki kredyt dla firm online?

Firmy posiadające dużą ilość zobowiązań mają możliwość zamienienia ich na jedną mniejszą ratę, która nie obciąża budżetu tak bardzo, jak kilka rat pochodzących z krótkoterminowych pożyczek. Rozwiązanie to pozwala pożegnać się z trudną sytuacją finansową i zacząć na nowo rozwijać swoje przedsiębiorstwo. Nasze wskazówki wyjaśnią, kiedy jest najlepszy moment na ubieganie się o konsolidację oraz czy szybki kredyt dla firm online to dobry wybór.

Szybki kredyt dla firm online – bank czy firma pożyczkowa?

Konsolidacja to korzystne rozwiązanie, które pozwala uniknąć długów lub uwolnić się od nich, jeśli korzysta się z szybkiego kredytu dla firm online. Zarówno w banki, jak i firmy pożyczkowe posiadają ten produkt finansowy w swojej ofercie. Jaka jest różnica między nimi? Znane z rygorystycznych kryteriów banki wymagają, by klient ubiegał się o konsolidację nim dojdzie do zaległości w spłacie. Dziki temu pozostaje on w oczach banku solidny i wiarygodny. Jeśli zgłosi się za późno, prawdopodobnie czeka go odmowa. Firmy pożyczkowe udzielają zobowiązań również tym firmom, które już posiadają zadłużenia. Charakteryzują się łatwiejszymi do spełnienia wymaganiami.

Dokumenty, jakie firma musi przedstawić

Choć firmy pożyczkowe znane są z łagodnych kryteriów, w przypadku kredytów konsolidacyjnych dla firm wymagania formalne niewiele różnią się od tych stawianych przez banki. Właściciel firmy musi przedstawić całkiem sporą ilość dokumentów, jeśli chce, by przyznano mu konsolidację, a jego przedsiębiorstwo nie straciło płynności finansowej i mogło dalej się rozwijać. Należą do nich między innymi:

  • dokumenty rejestrowe
  • wyniki finansowe przedsiębiorstwa
  • harmonogram spłaty wszystkich aktualnych zobowiązań
  • zaświadczenia z ZUS i US o braku zaległości podatkowych.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *