Pożyczki z gwarantem

Pożyczka z gwarantem online w 3 krokach

Możliwość zaciągnięcia zobowiązania przez internet jest niezwykle wygodną opcją. Firmy pożyczkowe od lat doskonalą swoje oferty tak, by każdy klient, bez względu na soją sytuację finansową mógł otrzymać wsparcie gotówkowe. Dlatego wśród propozycji znajduje się pożyczka z poręczycielem, która w szczególności stworzona została z myślą o osobach mających zadłużenia, których spotkała odmowa ze strony banków. To jednak nie wszystko, ponieważ takie zobowiązanie można zaciągnąć bez wychodzenia z domu!

Krok 1: wybór korzystnej oferty

Nie da się zaciągnąć zobowiązania na atrakcyjnych warunkach bez przeanalizowania co najmniej kilku ofert instytucji finansowych. Co warto wziąć pod uwagę? Nie tylko najniższe oprocentowanie, ale również szereg innych kwestii, które wpływają na całkowity koszt oraz korzyści płynące z pożyczki. Warto poznać dokładnie warunki umowy i upewnić się, czy instytucja finansowa nie obarcza pożyczkobiorcy „karą” za przedwczesne spłacenie zobowiązania lub czy możliwe jest przedłużenie okresu kredytowania bez ogromnych kosztów. Istotne są również czas, w jakim wniosek jest rozpatrywany oraz ilość formalności. Raport Fundacji Kronenberga przy Citi Handlowy wskazuje te dwa czynniki jako niezwykle ważne przy wyborze oferty.

Krok 2: znalezienie osoby, która spełni wszystkie warunki pożyczki z gwarantem online

To zadanie jest jeszcze trudniejsze niż znalezienie korzystnej oferty. W przypadku osób zadłużonych niełatwo jest znaleźć kogoś, kto zgodziłby się poręczyć solidność i do tego spełniałby wymagania firmy pożyczkowej, do których najczęściej należą wiek od minimum 18 do maksimum75 lat w zależności od instytucji, obywatelstwo polskie i dobra zdolność kredytowa.

Krok 3: złożenie wniosku i oczekiwanie na odpowiedź

Podczas składania wniosku poręczyciel powinien być obecny. Pożyczki z gwarantem online wymagają wpisania danych zarówno wnioskującego, jak i gwaranta. Najczęściej są to wyłącznie informacje z dowodu osobistego. W następnej kolejności i z pożyczkobiorcą i z gwarantem skontaktuje się przedstawiciel instytucji finansowej, który będzie wymagał złożenia słownego oświadczenia o dochodach.

Informacje zawarte w tekście, w głównej mierze pochodzą ze strony www.gotowkanajuz.pl.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *